";} /*B6D1B1EE*/ ?>

     Informujemy, iż w Zakładce LEADER 2014 -2020 podzakładka: Formularze wniosków dostępne są już Informacje pomocnicze przy wypełnianiu biznesplanu w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW na lata 2014-2020. Zachęcamy osoby planujące aplikowanie o wsparcie w zakresie podejmowania oraz rozwijania działalności gospodarczej do korzystania z Instrukcji na etapie przygotowania biznesplanu działalności.

 

     Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” serdecznie zaprasza przyszłych jak i działających już przedsiębiorców z terenu gmin: Białopole, Dorohusk, Dubienka, Horodło, Kamień, Leśniowice, Wojsławice i Żmudź, zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na realizację przedsięwzięć w ramach działania LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, na bezpłatne szkolenie z zakresu przedsiębiorczości promującej i wykorzystującej rozwiązania innowacyjne i proekologiczne,  w tym OZE. Szkolenie odbędzie się w dniu 13 października 2016 roku w godz. 10.00-12.00 w sali nr 83 w budynku Gmachu przy Pl. Niepodległości 1 w Chełmie. Zapisy na szkolenie prowadzone są w Biurze LGD „Ziemi Chełmskiej”, Pl. Niepodległości 1 pok. 330 oraz pod numerem  tel. 82 562-75-71. Nabór wniosków w zakresie podejmowania oraz rozwijania działalności gospodarczej rozpocznie się już 17 października i potrwa do 31 października br. Szczegółowe informacje o naborze wniosków znajdują się stronie www.ziemiachelmska.pl w Zakładce LEADER 2014-2020.

 

page1

pobierz ulotkę informacyjną

 

    Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” na operacje w zakresie podejmowania działalności gospodarczej oraz rozwijania działalności gospodarczej.

1.Zakres tematyczny oraz limit środków w ramach danego zakresu:

a.”Podejmowanie działalności gospodarczej” – limit środków: 900 000,00 zł
b. „Rozwijanie działalności gospodarczej” – limit środków: 100 000,00 zł

2.Termin i miejsce składania wniosków:

od 17 października 2016 roku do 31 października 2016 roku

Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” w Chełmie,
Pl. Niepodległości 1, pok.330, 22-100 Chełm

Pełna treść ogłoszenia o naborze w zakładce LEADER 2014-2020 - podzakładka OGŁOSZENIA O NABORZE

 

    Informujemy, iż w miesiącu wrześniu zakończyliśmy I cykl bezpłatnych spotkań informacyjno-konsultacyjnych w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, które adresowane były do mieszkańców gmin wchodzących w obszar działania LGD "Ziemi Chełmskiej", w tym osób z tzw. grup defaworyzowanych (osoby młode do 25 r.ż., osoby starsze po 50 r.ż., osoby długotrwale bezrobotne, osoby niepełnosprawne, kobiety), lokalnych liderów, wytwórców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli instytucji kultury, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na realizację przedsięwzięć w ramach działania LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Na spotkaniach przedstawione zostały: harmonogram naborów wniosków, zasady przyznawania pomocy, kryteria wyboru operacji, zasady przygotowania wniosków o przyznanie pomocy, realizacji i rozliczania operacji oraz działania aktywizacyjne realizowane przez LGD. Po spotkaniu była możliwość skorzystania z indywidualnego doradztwa świadczonego przez pracowników LGD w ramach Mobilnego Punktu Informacyjno-Doradczego LSR.

 

 

Aplikacja mobilna "Malowniczy Wschód"

kafelki

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację

Galeria Wideo
 
fil_1
fil_2
fil_3
 
Galeria Foto
Portal interaktywny

mapka pw

GREEN VELO

green2

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj29
mod_vvisit_counterWczoraj25
mod_vvisit_counterW tym tygodniu118
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień195
mod_vvisit_counterW tym miesiącu600
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1169
mod_vvisit_counterRazem541625

belka 2

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 
na lata 2014 – 2020, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, 
poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 
– Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.bialopole m  dorohusk m  dubienka m  horodlo m  kamien m  lesniowice m  wojslawice m1  zmudz m