";} /*B6D1B1EE*/ ?>

    Informujemy, iż zmianie uległa KARTA OCENY operacji według lokalnych kryteriów dla zakresu: Rozwój przedsiębiorczości na terenie LGD – zakładanie / rozwijanie działalności gospodarczej, pozycja: KRYTERIUM nr 3. Zaktualizowana Karta do pobrania w Zakładce LEADER 2014-2020 ->Formularze wniosków. 

 

      Przypominamy, iż formularze wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, akty prawne, poradniki i publikacje oraz procedury oceny i wyboru operacji dostępne są w zakładce LEADER 2014-2020.

 

    Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemi Chełmskiej" informuje, iż w miesiącu wrześniu odbyły się kolejne dyżury Mobilnego Punktu Informacyjno-Doradczego LSR, w ramach którego pracownicy LGD udzielali bezpłatnego doradztwa osobom zainteresowanym pozyskaniem wsparcia na operacje w ramach działania LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Punkt dyżurował łącznie 8 dni, po 1 dniu na terenie każdej z gmin wchodzących w obszar działania LGD, w godzinach podanych do publicznej wiadomości na stronie www.ziemiachelmska.pl, na stronach gmin członkowskich oraz na porrtalu społecznościowym FACEBOOK.

 

     Informujemy, iż w związku z udziałem pracowników LGD "Ziemi Chełmskiej" w szkoleniu dla przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z terenu województwa lubelskiego w dniach 27-28.09.2016 r., zmianie uległy terminy realizacji spotkań informacyjno-konsultacyjnych oraz dyżuru Mobilnego Punktu Informacyjno-Doradczego LSR w Żmudzi i w Kamieniu! Zaktualizowane terminy poniżej:

Żmudź - 30.09.2016
godz. 9.30-10.30 - spotkanie informacyjno-konsultacyjne w GOK w Żmudzi
godz. 10.30-12.30 - dyżur Mobilnego Punktu Informacyjno-Doradczego LSR w GOK w Żmudzi

Kamień - 30.09.2016
godz. 9.00-10.00 - spotkanie informacyjno-konsultacyjne w Urzędzie Gminy Kamień

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 

    W związku ze zbliżającymi się naborami wniosków na wsparcie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, zapraszamy do zadawania pytań dotyczących zasad przyznawania wsparcia, zasad oceny czy też wypełniania dokumentacji aplikacyjnej. Pytania można zgłaszać telefonicznie (82 562 75 71), mailowo ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), bądź osobiście w Biurze LGD oraz Mobilnych Punktach Informacyjno-Doradczych LSR. Odpowiedzi na Państwa pytania będą na bieżąco zamieszczane w Zakładce LEADER 2014-2020 -> FAQ.

 

 

Aplikacja mobilna "Malowniczy Wschód"

kafelki

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację

Galeria Wideo
 
fil_1
fil_2
fil_3
 
Galeria Foto
Portal interaktywny

mapka pw

GREEN VELO

green2

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj25
mod_vvisit_counterWczoraj25
mod_vvisit_counterW tym tygodniu114
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień195
mod_vvisit_counterW tym miesiącu596
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1169
mod_vvisit_counterRazem541621

belka 2

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 
na lata 2014 – 2020, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, 
poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 
– Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.bialopole m  dorohusk m  dubienka m  horodlo m  kamien m  lesniowice m  wojslawice m1  zmudz m