";} /*B6D1B1EE*/ ?>

    Wójt Gminy, Rada Gminy, Gminny Ośrodek Kultury i Turystki, Gminny Klub Sportowy „Granica” w Dorohusku przy pomocy i wsparciu Starostwa Powiatowego w Chełmie i Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej serdecznie zapraszają na XX Turniej Piłki Nożnej Oldboyów im. Edwarda Pusiaka, który zostanie rozegrany w sobotę 16 lipca 2016 r. na Stadionie w Dorohusku przy ul. Szkolnej 6. Początek imprezy o godz. 14:00. W turnieju oprócz zespołu gospodarzy – GKS „Granica” Dorohusk, udział wezmą także drużyny: KS „Huszcza” z Ukrainy, KS „Oldboy” Chełmianka oraz KS „Gmina” Chełm. Zapraszamy!

 

   Informujemy, iż wyjazdy studyjne w ramach operacji "Malowniczy Wschód" - fascynuje, integruje i ... aktywizuje odbędą się w miesiącu sierpniu w następujących terminach:

  • 4-5 sierpnia - grupa z terenu gminy Leśniowice
  • 11-12 sierpnia - grupa z terenu gminy Dorohusk
  • 18-19 sierpnia - grupa z terenu gminy Wojsławice
  • 25-26 sierpnia - grupa z terenu gminy Żmudź
 Jednocześnie przypominamy, iż rekrutacja uczestników wyjazdów trwa do 20 lipca. Osoby zainteresowane udziałem w operacji prosimy o zapoznanie się z Regulaminem operacji oraz dostarczenie do biura LGD wypełnionej Karty zgłoszenia.

     "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie." 

 

    Informujemy, iż w dniu 11 lipca br. zamknęliśmy nabór kandydatur do Konkursu na Najlepszy produkt turystyczny powiatu chełmskiego w 2016 roku. Obecnie trwają prace Kapituły Konkursu, która dokona oceny złożonych kandydatur, a następnie, w oparciu o przyznane punkty, nominuje ścisłą 20-tkę, tj. po 5 kandydatur w ramach każdej z 4 kategorii konkursowych. Lista nominowanych kandydatur zostanie opublikowana już w najbliższy poniedziałek, 18 lipca, na łamach Tygodnika lokalnego "Nowy Tydzień" (wydanie chełmskie). Laureatów Konkursu wybiorą czytelnicy tygodnika! Rostrzygnięcie głosowania w grudniu! 

 

dni jakuba wdrowycza 2016 - plakat

 

belka ostateczna

   Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemi Chełmskiej" serdecznie zaprasza mieszkańców gmin: Leśniowice, Wojsławice, Żmudź i Dorohusk, do uczestnictwa w projekcie pn. "Malowniczy Wschód" - fascynuje, integruje i ... aktywizuje, współfinansowanym ze środków wyprzedzającego finansowania Schematu II Pomocy Technicznej realizowanej w ramach Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020 oraz ze środków własnych Samorządu Województwa Lubelskiego. Uczestnicy projektu wezmą udział w 2-dniowym wyjeździe studyjnym "Na questowym szlaku dobrych praktyk",  w 2-dniowych warsztatach stacjonarnych "Odkrywcy na Malowniczym Wschodzie" oraz opracują, pod kierunkiem trenera questingu, ulotki 4 questów rowerowych. Projekt realizowany będzie w okresie 01.07.2016-30.09.2016. Wyjazdy studyjne oraz warsztaty odbędą się w miesiącach lipiec-sierpień. Rekrutacja uczestników potrwa do 20 lipca 2016 roku. W celu zgłoszenia chęci udziału w projekcie, należy złożyć wypełnioną Kartę Zgłoszenia. Szczegółowe informacje o zasadach rekrutacji w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w operacji. Zapraszamy!

     "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie." 

 

 

Aplikacja mobilna "Malowniczy Wschód"

kafelki

Zeskanuj kod QR i pobierz aplikację

Galeria Wideo
 
fil_1
fil_2
fil_3
 
Galeria Foto
Portal interaktywny

mapka pw

GREEN VELO

green2

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj39
mod_vvisit_counterWczoraj72
mod_vvisit_counterW tym tygodniu111
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień405
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1103
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1893
mod_vvisit_counterRazem539332

belka 2

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 
na lata 2014 – 2020, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, 
poddziałanie „Wsparcie kosztów bieżących i aktywizacji”.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 
– Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Celem operacji jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.bialopole m  dorohusk m  dubienka m  horodlo m  kamien m  lesniowice m  wojslawice m1  zmudz m